30 czerwca 2015

6 przydatnych tipów na lato


Wakacje się już zaczęły, jutro mamy 1 lipca. Co prawda póki co pogoda jest średnia, ale już w ten weekend ma być ponad 30 stopni ;) Zebrałam dla Was kilka ciekawych porad, ułatwiających życie w lecie. Zaczynamy!

1. Zostaw sobie opakowanie po pomadce/ kremie do opalania czy czymś w tym stylu. Trzymaj w nim pieniądze, klucze itp. Złodziej raczej będzie szukał portfela, niż opakowania po kosmetyku ;)

2. Zamroź kiść bezpestkowych winogron. Mają dwa genialne zastosowania: po pierwsze, można nimi chłodzić drinki, bez ich rozwadniania. Po drugie: same w sobie smakują jak lodowe cukierki :)

3. Włóż telefon/tablet do torebki strunowej czy ziplock. Co prawda selfie już nie zrobisz, ale ekran dotykowy dalej działa. Torebka zabezpieczy telefon przed piaskiem czy zachlapaniem. 


4. Papilotki do muffinków też mają dwa letnie zastosowanie: jedno jako ochrona przed kapaniem lodów, jak na zdjęciu. Drugie - odwróconą papilotkę przebijcie słomką i dopiero włóżcie słomkę do szklanki. Papilotka utworzy daszek chroniący napój przed owadami :)

5. Zabierz na plażę puder dla dzieci. Po co? Posyp nim upiaszczone miejsca, np stopy - dużo łatwiej będzie zetrzeć piasek przed założeniem butów.


6. Zamróź żel aloesowy - przyda się jako kojący kompres na oparzenia słoneczne :)

Macie jakieś własne tipy tego typu? Chętnie o nich poczytam :)
Podoba Ci się u mnie? Możesz polubić stronę bloga na facebooku, zaobserwować go na bloglovin, albo wejść na mój instagram! Zapraszam :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Witaj :)
Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz konstruktywny komentarz :)
Komentarze typu "fajny blog, wpadnij do mnie" będą usuwane.
Nie zostawiaj linku do Twojego bloga, jeśli nie jest to konieczne! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...