18 lutego 2016

Zoeva Rose Golden - paletka dla każdego?


Dziś chcę Wam opowiedzieć o paletce cieni do powiek, którą dostałam na święta. Jest to paleta marki Zoeva, wersja kolorystyczna Rose Golden. Czy paleta mi się spodobała i czy warto ją kupić? Czytajcie dalej :)


Paletka mieści się w papierowym magnetycznym opakowaniu - bez lusterka. Aby nie otwierała nam się przypadkiem, producent wsadził ją jeszcze w kartonik - jego kolorystyka i wzór są takie same, jak właściwej palety. Opakowanie jest porządne, jeszcze nic mi się nie zniszczyło, dodatkowo nie ma tutaj ryzyka urwania zawiasów czy połamania zamknięcia ^^


Znajdziemy tutaj 10 cieni - 3 matowe i 7 metalicznych. Mają fajną konsystencję, raczej się nie osypują, te metaliczne wręcz ślizgają się po powiece. Metalicznych używam chyba wszystkich, z matów często posiłkuję się Luster jako bazą i Wonder Full w załamaniu. Jedynym cieniem, którego nie użyłam chyba ani razu, jest Harmony. Jeśli miałabym wskazać, czego mi tu brakuje, to chętnie widziałabym w tej palecie jeszcze jeden cień do załamania, tym razem jaśniejszy. Wtedy nie musiałabym otwierać innych palet przy makijażu. 


Swatche pokazują, jak dobrze napigmentowane są te cienie. I naprawdę nie znikają przy blendowaniu, ładnie się łączą, nie robi się z tego jedna wielka szara plama, jak to bywało przy tańszych paletkach, których używałam. Cienie są raczej ciepłe, w odcieniach różu i złota (wpadającego czasem w miedź) więc będą dobre dla niebieskich i zielonych oczu, ale wydaje mi się, że brązowe oczy również uda się nimi ładnie podkreślić ^^ Poniżej dla zainteresowanych skład.


Cena tej palety nie jest bardzo wygórowana - z przesyłką zapłacimy za nią około 80 zł, na przykład tutaj. Myślę, że jak za taką jakość, jest naprawdę warta takiej ceny. Zamiast kupić kilka palet tańszych marek, na które później będziemy się tylko wkurzać i suma summarum pójdą w odstawkę, lepiej kupić jedną paletę, której używanie będzie nam sprawiało przyjemność. 

Ja jestem nią zachwycona i pewnie za jakiś czas dokupię jeszcze jedną paletę tej firmy, w nieco innej tonacji. Myślę, że mogę ją polecić każdemu, kto lubi tego typu kolorystykę i metaliczne cienie. 

Znacie palety Zoeva? Możecie mi jakąś polecić? :) Podoba Ci się u mnie? Możesz polubić stronę bloga na facebooku, zaobserwować go na bloglovin, albo wejść na mój instagram! Zapraszam :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Witaj :)
Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz konstruktywny komentarz :)
Komentarze typu "fajny blog, wpadnij do mnie" będą usuwane.
Nie zostawiaj linku do Twojego bloga, jeśli nie jest to konieczne! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...