14 lutego 2016

6 walentynkowych randek last minute - w Twoim domu!

Dzisiaj walentynki!

Święto nie przez wszystkich lubiane, ale moim zdaniem bardzo przyjemne :) Nawet jeśli aktualnie nie macie drugiej połówki, z którą moglibyście spędzić ten dzień, warto wybrać się na randkę... z przyjaciółmi :)

No dobra, ale co zrobić? Nie ma sensu pakować się do kawiarni czy restauracji (zwłaszcza, jeśli nie mieliście wcześniejszej rezerwacji), to samo dotyczy kina. Na szczęście jest wiele mega fajnych opcji na spędzenie tego dnia we własnym domu, bez tłumów i zgiełku :)

Takiego misiaczka dostałam. Prawda, że cudowny? :)

1. Degustacja 

Kupcie kilka różnych fajnych ciastek w ulubionej cukierni, zaparzcie ulubioną herbatę i zróbcie sobie degustację ;) Możecie zrobić ranking, zgadywać smaki z zasłoniętymi oczami, po prostu bawić się jedzeniem :)

2. Zróbcie sushi

Nie sądzę, żeby w dzisiejszym dniu pójście do susharni miało większy sens, ale zrobienie sushi samemu w domu jest tak proste, że nie ma powodu z niego rezygnować :) Składniki kupicie w każdym supermarkecie - jeśli chcecie trochę zaoszczędzić, to w specjalnych azjatyckich sklepach można kupić większe opakowania, które w przeliczeniu wyjdą taniej. Samo zawijanie to najlepsza zabawa. Dokupcie do tego Choyę i macie pyszną, romantyczną kolację gotową :)

3. Planszówki 

Najlepszy sposób na spędzenie wieczoru. Serio. Jeśli żadnej nie macie i nie chcecie wydawać kasy na taką bardziej skomplikowaną, to polećcie do sklepu chociażby po Chińczyka i domino. Jeśli chodzi o planszówki, które polecam ( i da się w nie sensownie grać w dwie osoby) to: Pociągi, Super Farmer, Kolejka, Dobble. Dobrą opcją będą też puzzle :)

4.  Netflix&Chill

Od niedawna w Polsce można legalnie korzystać z netflixa. Miesiąc próbny macie za darmo. A dokładne znaczenie hasła "netflix&chill" sobie wyguglujcie :3

5. Zbudujcie fort!

Pamiętacie tę zabawę z dzieciństwa? Zbudujcie fort z krzeseł, poduszek i kocy. Zróbcie go tak przytulnie jak się tylko da, ozdóbcie światełkami (tylko nie świeczkami, nie chcę być odpowiedzialna za pożary!). Do środka zabierzcie wino, przekąski i laptopa na którym odpalicie film, a jeśli wolicie pogadać, to odpalcie sobie filmik z kominkiem ;)

6. Dowiedzcie się czegoś o sobie!

Psychologowie opracowali 36 pytań, które prowadzą do miłości. Podobno testowano to na ludziach, którzy zupełnie się nie znali, a w kilku przypadkach skończyło się to ślubem! Wy możecie wykorzystać te pytania, żeby się lepiej poznać :) Na przykład siedząc w forcie :P

No dobra, to ja już kończę to pisanie, bo przecież ciastka same się nie kupią :P Miłych walentynek!Podoba Ci się u mnie? Możesz polubić stronę bloga na facebooku, zaobserwować go na bloglovin, albo wejść na mój instagram! Zapraszam :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Witaj :)
Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz konstruktywny komentarz :)
Komentarze typu "fajny blog, wpadnij do mnie" będą usuwane.
Nie zostawiaj linku do Twojego bloga, jeśli nie jest to konieczne! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...