13 września 2013

Zapachy lata zamknięte w słoiku

Czyli krótko o świecach Bath and body works :)


Świec z BBW byłam ciekawa jeszcze na długo przed tym, jak ten sklep pojawił się w Polsce. Na youtubie można oglądać całe haule, poświęcone tylko tym świecom, w filmikach Miss Glamourazzi prawie zawsze jakaś świeca tli się na drugim planie. 


Przed wypróbowaniem tych świec powstrzymywała mnie tylko ich cena - niestety, przy cenie regularnej są one drogie, nie ma co ukrywać. Udało mi się jednak trafić na wyprzedaże i kupić je po 19 zł :)


Zapach tych świec jest niesamowity. Rozchodzi się bezproblemowo po całym pomieszczeniu i pozostaje w nim jeszcze po zgaszeniu świecy. 

Co do samego gaszenia - bardzo przydatna jest w tym dołączona pokrywka - nie ma nic gorszego, niż zapach zgaszonej świeczki. Zgaszenie jej poprzez zamknięcie słoika likwiduje ten problem.


Czy warto? 
Moim zdaniem na promocji tak. Ja jednak nie zdecydowałabym się na ich zakup za regularną cenę, z prostej przyczyny - nie lubię wydawać takich pieniędzy, na rzeczy, które nie są niezbędne.

Miałyście do czynienia z tymi świecami? 
A może lubicie świece innej marki? 

15 komentarzy :

 1. nie mam dostepu do BB&W a szkoda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kręcę się koło nich już od jakiegoś czasu. Wciąż powstrzymuje mnie cena, zwłaszcza, że lubię sam fakt palenia się świecy, a nie zapach ;)
  Na pewno kupię jakąś na wyprzedażach.

  OdpowiedzUsuń
 3. cena dobija, ale jak można się temu oprzeć :) uwielbiam wszelakie świeczki
  Radi

  OdpowiedzUsuń
 4. też bym ich chętnie spróbowała, jak i Yankee Candle, ale masz rację z tymi cenami:) z Yankee Candle lubię woski - są niedrogie, intensywnie pachną:) na świeczkę w regularnej cenie nie zdecydowałabym się. Nieważne, że ktoś powtarza, że się opłaca - dla mnie to po prostu za duża kwota, jak na taką rzecz:) Woski są tańsze a również świetnie pachną:) Jeśli trafię gdzieś na przecenę B&BW to chętnie spróbuję:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam z takich świeczek tylko jedną Yankee Candle zdobytą zupełnie przypadkiem, ale z chęcią zapoznałabym się z zapachem tych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam tych świeczuszek. Osobiście referuję słodkie zapachy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wczoraj byłam w BBW i właśnie zachwycałam się zapachem świec, aczkolwiek nie kupiłam żadnej :) Podobnie jak Ty, nie lubie wydawać za dużo pieniędzy na rzeczy mało użyteczne, a wiem że świeczke zapaliłabym 2-3 razy i poszłaby w kąt :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam właśnie pierwszą świeczkę od nich i będę testować! Też upolowałam na wyprzedaży, ale nie miałam kiedy spokojnie zapalić (świecę). ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pewnie pachną obłędnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja żałuję, że w Krakowie nie mam BBW.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie miałam ich, ale brzmi kusząco :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie miałam ich jeszcze ;)

  OdpowiedzUsuń

Witaj :)
Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz konstruktywny komentarz :)
Komentarze typu "fajny blog, wpadnij do mnie" będą usuwane.
Nie zostawiaj linku do Twojego bloga, jeśli nie jest to konieczne! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...