17 czerwca 2014

Konferencja Avene - i co w ogóle u mnie ;)

Cześć cześć, żyję, jeszcze nie umarłam (aczkolwiek niewiele brakuje...) :D 
W zeszły czwartek miałam okazję uczestniczyć w moim pierwszym EVER blogerskim wydarzeniu - konferencji Avene, w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Jak się pewnie domyślacie, byłam meeeega zestresowana i przerażona :D Takie wyjścia to słaba zabawa dla introwertyków ;) Na szczęście dziewczyny szybko się mną zaopiekowały i wszystko poszło super ^^

(zdjęcia pochodzą od organizatora)
Na konferencji przedstawiciele Avene a także pan Dermatolog opowiedzieli nam o linii antytrądzikowej Cleanance, będącej już na rynku, a także przedstawili nowy produkt, który wychodzi we wrześniu. Dowiedziałyśmy się ciekawych rzeczy o tym jak powstaje trądzik i jak taki kosmetyk antytrądzikowy powinien działać. 

Nowość produktowa została nam przekazana do testu. Ponieważ jestem ogromną przeciwniczką używania kosmetyków antytrądzikowych, kiedy nie ma się z nim problemu, postanowiłam oddać je do przetestowania bratu. O efektach pogadamy za jakiś czas ;)

Jestem bardzo zadowolona z udziału w tym wydarzeniu i dziękuję wszystkim dziewczynom, a w szczególności Anicie i Kabodreams za ciepłe przyjęcie :) Mam nadzieję, że do zobaczenia! :)


A jeśli chodzi o to co się ze mną dzieje: jestem na absolutnie ostatniej sprintowej prostej do licencjatu. Jak wszystko dobrze pójdzie, to do 30.06 powinnam mieć już wyższe wykształcenie ;)

Mam pomysły na notki i trochę wolnego czasu, mam nadzieję, że teraz będzie regularniej :)

Pozdrowienia!

3 komentarze :

  1. Cieszę się, że mogliśmy się poznać! Co prawda było tyle ludzi, że nie zdążyliśmy długo porozmawiać, ale mam nadzieję, że następnym razem nadrobimy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. mam jeden krem z tej serii, ale jeszcze sama nie wiem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja tez cieszę sie ogromnie, ze miałyśmy okazje sie poznać i zamienić słówko 😘

    OdpowiedzUsuń

Witaj :)
Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz konstruktywny komentarz :)
Komentarze typu "fajny blog, wpadnij do mnie" będą usuwane.
Nie zostawiaj linku do Twojego bloga, jeśli nie jest to konieczne! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...